Kedimin Mamasını Değiştirmeli Miyim?

Efoliefos

Herkese merhaba arkadaşlar,
2 yaşındaki erkek kısır kedim için uzun zamandır royal canin kullanıyorum fakat içeriği hiç içime sinmiyor. veteriner bunu tavsiye ettiği için kullanıyorum. N&D mama içeriği çok hoşuma gidiyor ama değiştirsem mi bilemiyorum. Kedim gayet sağlıklı ama tüyleri açısından aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çok aşırı bir tüy dökümü var, sağlıklı taze et içeren mama kullansam acaba iyi gelir mi? Kafam çok karışık. Geçsem mi geçmesem mi çok aradayım, sizce ne yapmalıyım? bu arada düzenli olarak yaş mama da veriyorum temiz içerikli güzel yaş mamalar alıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, çok teşekkürler...

3 CEVAP

Hiils deneyin çok güzel bir içeriği var üstelik üst segment bir mama

mervevehubble

biz de doğduğundan beri nd kullanıyoruz farklı çeşitlerini denedik en son somonlu favorisi oldu onunla devam ediyoruz. tüy dökme olayı bizde de var o yüzden değiştirmek yerine belki vitaminle destekleyebilirsiniz tüy için olanlardan

mervevehubble

biz de doğduğundan beri nd kullanıyoruz farklı çeşitlerini denedik en son somonlu favorisi oldu onunla devam ediyoruz. tüy dökme olayı bizde de var o yüzden değiştirmek yerine belki vitaminle destekleyebilirsiniz tüy için olanlardan