Kedime Nasil Kilo Aldirabilirim

scotland

merhabalar kedim scottish fold 3 yasinda 2.7 kg cok uzun zamandir kilo aldirmaya ugrasiyorum cok az kilo aldi bir de size danisiyim dedim. Acana pacifica ve fitmin delicious i donusumlu kullaniyoruz. saglik konusunda bir problemi yok kilosu az ama boyuda kisa, oyle kemikleri gozukmuyor tabii ki sadece hafif zayif, 3.5 kilo olsa yeterli ne onerirsiniz

2 CEVAP

Anonymus985465

İlkönce kedinizin günlük yediği miktarı tartın ve kayıt tutun. Yemesi gereken miktardan az yiyorsa klinikte tam biyokimya yaptırıp böbrek değerlerine baktırın.
Bol suda haşlanmış tavuğu hergün yedirebilirsiniz

yaaamur

bu süreçte kedinizin kısırlaştırılmış olması çok önemli, biz de aynı problemi yaşıyorduk fakat kısırlaştırılma sonrası ciddi bir kilo alma durumu olabildiği için kontrollü gidiliyor