Sokak Kedilerim İçin Enjoy Yetişkin Tavuklu Kedi Maması

salihaondag8

Arkadaşlar bahcemde 10 tane kedi bakıyorum ve komsumuzla beraber maddi manevi yardımlaşip kedilere mama alıyoruz ve bu mamayı ben seçip ben alıyorum ve maddi olarak beraber sorumluyuz ama manevi sorumluluk olarak ben kedilere mamasını suyunu ilgilenmesini ve mamaları ben alıyorum ve seçiyorum haliyle onlara güzel içerikli kaliteli mamalar seçmeye calisiyorum ama yeni kedi bakan biri olarak çokta tecrubesizim sizlere danışıp sormak istedim hangi markaları kullanıyorsunuz sokak kedilerinizde ve severek yiyorlar mi çok seçiciler ve tavuklu yiyorlar genelde sadece ve bu markayı da çok sevmediler yeni marka Alacam önerilerinizi bekliyorum teşekkürler 🤗

10 CEVAP

salihaondag8

Orta segment enjoydan daha iyi kesin yerler dediğiniz güzel içerikli kaliteli mamalar onerirseniz sevinirim

IIREMMM

sokak canları reflexi seviyor ama o biraz daha orta-alt segment olarak geçiyor onun dışında bence felicia deneyebilirsiniz bence

HaydutveNazli

********* mamaları iyi ve econatura kullanıyorum. Genelde balık içerikli

simbakedi

yeni kedi bakan biri tecrübesiz olabilir de 30. mama başlığını açıp hala mama bilmeyene tecrübesiz demem

aycylmz

Enjoy alıyordum ben de genelde ama bu sefer single tavuklu aldım ve yemeyen kedi olmadı. Enjoy yemeyen kediler de yedi. Deneyebilirsiniz siz de.

salihaondag8

Cevaplarınız ve önerilerinizi için teşekkürler arkadaşlar inşallah dikkate Alicam yani çok butcem yok enjoy gibi markalardan almaya çalışıyorum ama iyi bir markamı onunla devam etmeli miyim emin olamadım en azından güzel içerikli orta segment mamalar alıyım dedim butcemin yettiği kadar ama zorlanıyorum bu konuda hangisi iyi alıyım diye sizlere sormak istedim econature tavuklu aklımda onu mu denesem diyorum ama bir bakicam onu kullanan oldumu aranızda yetişkin olanını

LilaMiaLuna

Ben reflex alıyorum genelde sokak kedileri için ama bazen tren.yol da orijinal ürün satan bir satıcıdan kilosu 60tl ye brit care almıştım son kullanma tarihi 1 ay sonra bitiyordu ama hem güzel bir mama hemde fiyatı bayağı uygundu sizde indirimleri takip edip hem iyi içerikli hemde çok uygun fiyata mamalar alabilirsiniz sokak canlarına

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler genelde reflex güzel içerikli ama biraz pahali geliyor bana enjoy gibi 400 500 gibi aralarinda orta segment onerebileceginiz güzel içerikli kaliteli olan severek yiyecekleri hangi mamalar önerirsiniz enjoyu yediler ama çok severek değil ama bir sıkıntı yaşamadım bitti degisiklik yapmayı düşünüyorum başka hangi markaları önerirsiniz memnun kaldıklarınızdan 🤗

salihaondag8

Genelde tavuklu felan yiyorlar aroma olarak ve seçiciler

LilaMiaLuna

Jungle alabilirsiniz, ben 1 kere almıştım yine trend.yoldan kilosu 20tl olarak almıştım indirim takip ederek