Kedimin Tadini Sevmedigi Takviyeyi Nasil Veririm

scotland

merhabalar kedimin tuy sagligi icin vets plus somon yagi kullanmaya basladik ama kuru mamasina sıkınca inanilmaz az mama yiyor, yas mamaya sıkınca yemedi direkt, maltla kandirarak vermeye calisiyorum o sekilde de gunde yemesi gereken miktar kadr verilmiyor. her seye ragmen faydasini gorduk devam etmek istiyouz nasil kolayca yedirebiliriz ne onerirsiniz

6 CEVAP

Keyfimbilir

Ben çay tabağına önce vereceğim takviyeden döküyorum, tabağın tam ortasına yayılmasın, sonra üstüne wanpy veya me-o' nun sıvı ödül mamasından sıkıyorum. Bu şekilde silip süpürüyor ki, asla takviye/malt yiyen bir kedi değil.

Minminik

Sivi odul mamasi karidesli olan kokusunu cok yogun oldugundan diger ilacin kokusunu alamiyor

scotland

ikinizede cok tesekkur ederim siparis verdim denicem

sevvalay

Tüy sağlığı için kaç gün aralıklarla somon yağı kullanıyorsunuz

LilaMiaLuna

Ben şırınga ile haftada 1 kere 1ml veriyorum

scotland

ml olarak bilmiyorum gunluk 2 tam basim diyor arkasinda ama o fazla gibi haftada 2 wanpy sivi odul ile 2 gun ara ile karistirarak haftada 4 basim kadar vermeyi planliyorum daha hic duzenli kullanamadik