Kedi Tüyleri Ne Kadar Sürede Uzar

Cemalchief

Merhaba, kedimi sağlık sorunları kaynaklı tüyleri kestirmek zorunda kaldik, ne kadar sürede uzar acaba?

3 CEVAP

Minminik

7 ayda arkadasimin kizsirlasan kizinin tuyleri anca tam anlamiyla cikti

Cemalchief

O kadar sürüyor mu ya, longhair benimki birde

Emirrckr

Bizimde uzun tüylü kızımız Şubat başları gibi kısırlaştırma ameliyatı oldu.
İlk zamanlara göre tüyleri sıklaştı ama halen bariz bir fark var tabii alt karın bölgesinde.

2-3 ay sonra kısmen daha uzun olur ama tam anlamıyla eski haline kavuşması yukarıda dedikleri gibi en azından 5-6 ayı bulabilir sizinde.