Lütfen Cok Acil Bakınn

Realbadvroken

Kedim kısırlaştırma operasyonundan çıkalı 7 saat oldu hala uyanınca kendini bı yerlere vuruyor yuruyemiyor adam akıllı hiçbisey yemedi su bile içmedi normal mii

4 CEVAP

Cennet29

Benimki de geç uyanmıştı hatta korkup veterineri aradım neden uyanmıyor diye. Sonra uyandı altına kaçırdı kustu. Düşe kalka yürüdü. Bi kaç gün ona lezetli ve yumuşak şeyler yedirmeye çalışın kuru mama yiyemicek cünkü.

Realbadvroken

Sizinki uyanınca biseyler yiyip icti mi benimki su bile içmedi

Realbadvroken

Benimki de ara ara kalkıyor çişini yapıyor uyuyor

KimJeongguk

biz sabah 10 gibi gotürdük ameliyata saat 4-5 gibi aldık kedimiz uyanıktı ama biraz mallaşmış gibiydi eve geldiğinde yamuk yürüyordu yatağımın üstüne çıkıp hep uyudu yemek vermedik bilerek kusar dokunur falan diye. Gece kendine gelmiş bir şekilde bizi uyandırmıştı mamasını vermiştik yemişti güzelce.