Bozita Sanabelle Kedi Maması

nd trden cekildi bobrek ve tuy dokulmesı sorunu vsvs bı ton sey dıyolar son zamanlarda yoksa somonlu portakallı as tahıllı mamayı almayı dusunuyodum korktum, bozıta kitten ve sanabelle arasında kaldım orta segment mamalar sanırım hangısını tercıh etmıslıgınız var fıkır verır mısınız kedım 1 yasında felıcıa mama kullanıyoduk en son

3 CEVAP

N&D Türkiye'den çekilmedi

Anonymus985465

Bozita kitten

bozita kitten aldım yas mama olarak da schesir 6lı paket aldm ins begenir