Acil Yardim

Ebruss23

Sokakta baktigim yavru kediler var bir aylik gozu kapandi veterinere goturemiyorum çayla siliyoruz aciliyo ama sonra geri kapaniyo Kirmizi olan goz

8 CEVAP

Emirrckr

Veterinere götüremiyorsanız en azından damla kullanın.
İlerlemesin ilerlerse kendi başınıza tedavi edemezsiniz.

Damla olarak sokaktaki kedilere genelde Genta gut gibi bi ismi olan damla vardı onu kullanıyorduk.
Ayrıca merhem şeklinde olan Terramiycsin(adını tam bilmiyorum)de iyi geliyor.
Her eczaneden temin edebileceğiniz şeyler bunlar.

salihaondag8

Kaynamış ve ılımış suyla temizleyip daja sonra ılık çayla silin ve gözünün içine az miktar ılık bir şekilde çay damlatip göz içine ve çevresini temizleyim be bu şekilde hergun yapım gunde iki defa sabah akşam gecesiye kadar ve bir damla alın dediği gibi arkadaşın bir veterinere internet uzerinden atıp durumunu anlatıp gitme şansınız yoksa söyleyin ve duruma göre damla onerecektir ve ne yapacağınızı söyler tabiki götürme şansınız vsrsa götürun bence ama dediklerimi yapın mutlaka iyilesecektir benim sokak kedimde yavru ve böyle olmuştu düzenli bu şekilde yaptım ve gözleri iyi oldu belki faydası olur çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir yavrucak 🤗

Veterinerimiz sokak hayvanlarında bu gibi bir durumla karşılaştığımızda ada çayı demleyip biraz soğuduktan sonra, yani ılık ada çayı ile gözünü silmemizi söylemişti.. Sonra da terramycin göz merhemi sürebilirsiniz.. Yine de iyileşeceği kesin olmaz, veterinere gidebilirseniz çok daha iyi olur..

Anonymus985465

O savunmasız masum Canın gözüne birşey kaçmış olabilir. Veteiner o gözü muayene etmeli. Ağrısı da ollabilir.

Anonymus985465

Gözüne birşey kaçmadığından %100 eminseniz Dr. Animal damlatın

Ebruss23

Sordum cekip attim damla onerdiler alicam yarin

Ebruss23

Sordum cekip attim damla onerdiler alicam yarin

Ebruss23

Sordum cekip attim damla onerdiler alicam yarin