Kedim Zeytin Kustu

sudesama

merhaba annem sanırım birkaç gün önce ya da sabah kediye zeytin vermiş genelde 4 5 günde bir veriyor böcek sanıp oynadığı için ve seviyor çok çekirdeğini çıkarıp yarıya bölüp veriyor bu sabah kedimi kusarken buldum mama ve zeytin kusmuş zeytin kabuğuyla duruyor sindiremediği için mi kusmuş? rahatlamış mıdır zaten akşama doğru tuhaf davranmaya başlamıştı biraz huzursuz gibiydi şuan daha iyi

1 CEVAP

IIREMMM

büyük ihtimalle sindirememiştir ama dikkatli olmakta fayda var bence tekrar vermemeye gayret edin( nadiren de olsa zeytinin kendisini yemeleri faydalı gibi bir şey okumuştum ama bilginin kaynağından emin değilim yine de veterinere sorun bence) oynarken yutması çok mümkün çünkü zeytin yerine fare oyuncak ya da matatabili başka oyuncaklar verirseniz zeytin çekirdeğine de ilgisini kaybeder belki, tekrar yutması ve kusması durumunda bir veterinere danışın bence ve dediğim oyuncaklara ilgi göstermezse zeytin çekirdeğini nasıl unutturacağınız hakkında da danışabilirsiniz