Kedinizin Mama Ve Su Kabını Nasıl Yıkıyorsunuz?

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedimin mama ve su kabını hergün fairy ve bulaşık süngeri ile yıkıyorum sonra elimi değdirmeden 6-7 kere çalkalıyorum sonra ise kağıt havlu ile siliyorum ama aklımda hem acaba deterjan kaldımı diye bir soru işareti kalıyor.
Siz kedilerinizin mama ve su kabını nasıl yıkıyorsunuz?

18 CEVAP

Cemalchief

Bende önce kedime özel kendisin sunger ve pril ile yıksyıp duruluyorum ardından kaynamış suyu dokup bekletiyorum bunu her gun mutlaka 1 kere yapmaya calisiyorum, metal elmistim ancak porselene geciyorum artik

selinay41

Bulaşık makinesine atıyorum

LilaMiaLuna

Teşekkürler