Apartmanda En Uygun Köpek Cinsi

bolt

Anket

Rotweiller
(0 oy)
Alman Kurdu
(1 oy)
Golden
(16 oy)
Diğer( yorumlara)
(7 oy)
Toplam (24 oy)

Ben bayağıdır köpek sahiplenmek istiyorum ve apartmanda oturuyorum Bahçemiz var kendimize özel çitle çevrili ama nüyük ırk istiyorum bana cims önerebilir misiniz? Ben oraya bir kaç tane ekledim en sevdiğim cinsler bunlar qma uygun olup olmadığı konusunda karar veremedim

12 CEVAP

eltarcin

Her şeyi bir kenara bırakalım; ilk kez köpek bakacaksanız Rotweiller, Alman Kurdu gibi cinsleri önermem.

Feronia

Bence orta boy cinslere yönelin.

Maddi durum sıkıntıniz var mı Tuvalet eğitimini veremeyip sonra sahiplendirirmisinz her gün 3 kere gezdirebilirmisiniz yani kaliteli bir yaşam sunabilirmisiniz?

Friolero

Jack russel olabilir :)

Ancak apartmanda nasıl olur bilmiyorum ama ben ilerde apartman falan dinlemicem akita inu sahiplenicem kararlıyım bu konuda :d sizde düşünebilirsiniz.

arinkacmaz

golden ve chihuahua bence en uygun

mercan1

MALTES

mercan1

PARDAN BAHÇEDEMNŞİ YOKSA EVDEMİ BEN TAM ANLAYAMADIM DA

bolt

Geçici yuvalık yaptım 5 tane köpeğe

bolt

Evet sunabilirim maddi durum sıkıntımız yok tuvalet eğitimi verebilirim

mercan1

EVDE İSE MALTES, BAHCEDE İSE GOLDEN VEYA ALMAN KURDU İYİ OLUR

bolt

Yorumlarınız için teşekkürler

GoldenOdin

Golden olabilir veya poddle olabilir ama tabi poddle küçük ırk fakat kokmazlar