Kedime Bir Şey Olmuş Mudur

Miniss

Merhabalar dün yatağımın yanındaki komodini duzenlerken kedim cekmecenin alt kismindan yataga atladi ,yataga atlarken sırtı çok kötü çekmeceye çarptı.simdilik herhangi bir acı belirtisi gostermiyor ama canı aciyordur ve gizliyordur diye çok endiseleniyorum bir sey olmjs olabilir mi ?kediler hassas midir.Bir de şu siralar surekli yanlislikla carpiyorum vs nazar falan degdi heralde cocikime :(benim yüzümden bir sey olmistur diye uzuluyorum surekli

6 CEVAP

Suraemir

Birşey olmuş olsaydı dengesini falan kaybederdi bizimkiler kuduruk gibi koşup her yere kafa göz çarpıyorlar merak etmeyin birşey yoktur

JujuAlkn

Benim kedim mutfak dolabına çıkacakken tezgahına çarpmıştı ertesi gün farketmiştim şişlik vardi ve canı acıyordu dokunduğumuzda bi kaç ay sonra geçsin diye bekledik ama geçmedi veteriner kırık olduğunu söyledi ama kemik yanlış kaynamış akciğer bölümüne gelmemiş çok şükür dişa doğru çünkü maşAllah gayet hareketli yani demek istediğim bi baktirabilirseniz baktığın ama biseyi yoktur inşAllah

Anonymus985465

Vakit kaybetmeden klinikte röntgenini çektirin

PetQuenn

Merak etmeyin herhangi birşey olmaz. Vucutları sandıgınız kadar hassas ve narin degil.

Miniss

Ne riski olabilir

Miniss

Özellikle sırtını elliyorum fakat bir tepki vermedi icim rahat etmiyor gene de götürmem lazim