Kısırlaştırma Sonrası Karın Zarı Problemi

iremgckk

Veterinerin dediğine göre kedimin vücudu kısırlaştırma dikişlere tepki göstermiş ve dikişlerle ilgili bir sürü sıkıntı oldu. Stapler ile düzelttiler biraz sonra her gün antibiyotik yemeye veterinere gidip durduk ama yine problem geçmedi ve iki gün önce tekrar dikiş atıldı. Dün de ameliyatından tam bir hafta sonrasında film çektikler ve gördüler ki bağırsaklarının birazı karın zarının dışında gözüküyor ve bu konuda yeniden bir ameliyat olması gerekiyor. Veterinerin dediğine göre tekrar dikişlere tepki göstermezse vücudu bir sıkıntı olmaz ama tekrar gösterirse iyileşmesi çok uzun sürermiş. Böyle bir şey yaşayan var mı? Ameliyat, yeniden anestezi ile uyutulacak olması ve kedimin durumu hakkında çok endişeliyim, çok korkuyorum. Bilgisi olan varsa nasıl bir süreç olduğundan bahsedebilir mi?

1 CEVAP

IIREMMM

ayy çok geçmiş olsun :( böyle bir durumla hiç karşılaşmadım ama acaba bir de başka veterinere mi götürseniz internette de bir baktım da elektrolit terapi ve iç hastalıkları tedavi yöntemleri kullanılabilirmiş ya da acaba istanbul üniversitesi veterinerlik fakültesi varsa iç hastalıkları birimine mi götürseniz