Kedim Kusuyor!? Ne Yapmalıyım!?

BernaCakir_

Normalde kedim daha önce hiç kusmamıştı bugün yüksek sesle miyavlayıp kustu.Sarı ve suluydu internetten biraz araştırdım bir defadan sorun olmaz dediği için içim rahatlamıştı ama az önce bir daha kustu sizce önemli bir şey mi.Sizin kedinizde de böyle oldu mu?Tüm keyfim kaçtı lütfen yardımcı olun

2 CEVAP

Keyfimbilir

Biz bu sorunu parazit sebepli yaşamıştık, geç kalsaydık veterinere Allah korusun ölebilirdi. O yüzden veterinere götürmekte fayda var, belki yediği birşeyden dolayı kusuyor, belki içinde tüy yumağı oluştu o yüzden kusuyor, belki üşüttü inanın bilemeyiz.

Aysenurbisgn

Yabancı cisim yutmadığından eminseniz ve gün içerisinde keyfi, iştahı yerindeyse, dışkısını yapmaya devam ediyorsa ve tekrarda kusma olmadıysa bir problem olacağını düşünmüyorum. Tüy yumağı kaynaklı olmuş olma ihtimali yüksek, haftada birkaç kez malt vermenizi öneririm geçmiş olsun