Mama Konusunda Seçici Kediler İçin Mama Önerisi

KeremYlmz

Merhaba 3 yaşında dişi kedim var ve her mamayı yemiyor . En son exclusion markasını kullandım ve en çok iştahla yediği mama oydu fakat şuan 1.5 kg paketini hiçbir yerde bulamıyorum . Ve sürekli 1.5 2 kg mama alıp deneyip kedim yemeyince boşa param gitmiş oluyor . Bu nedenle bana kaliteli ve kedilerin yemesinin garanti olduğu bir marka önerir misiniz ? ( acana denedik yüzüne bile bakmadı , nd az yedi , hills exclusiondan sonra en çok yediği oldu ) birde tavuklu narlı veriyorum ama tavuklu besin iyi değil dendiği için sığır etli gibi bir seçeneğe geçsem ne olur onu merak ediyorum.

4 CEVAP

IIREMMM

N&D Somonlu kullanabilirsiniz belki (daha önce hangi çeşidini kullandınız bilmiyorum ama)biz şu an onu kullanıyoruz kedimiz severek yiyor ama biraz da damak zevkiyle alakalı bizim kedimiz yaş mamada da N&Dnin balıklı,somonlu olanlarını seviyor tavuklu pek fazla sevmiyor, yalnız sizin kedinizin acananın yüzüne bakmaması da çok ilginç :) çok pahalı bir mama bildiğiniz gibi biz almak için para biriktiriyoruz ;)) bir de bir veterinere danışıp sorabilirsiniz, biz sığır etli hiç denemedik ama sevilebilir bence, umarım en uygun mamayı bulursunuz

KimJeongguk

Royal Canin'in seçici kediler için olan maması Savour Exigent'i deneyebilirsiniz denemediyseniz.

Cennet29

Benim kedim aşırı kokulu balıklı mamalara bayılıyor. Ördek tavşan sığır kuzu vs denediğim de yemiyor

dd13

Ben de savoir exigent I bu konuda çok duydum.