Kediler İçin Diş Fırçası Ve Macunu Önerisi?

Oğlum 1 yaşına yeni girecek ama arka dişlerinde tartar var veteriner fırçala dedi ama hangi ürün kullanacağım konusunda kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz?🙏🏻

8 CEVAP

LilaMiaLuna

Diş macunu kullanmanızı önermiyorum, fırça olarak ise bebekler için kullanılan extra yumuşak diş fırçaları var.
Rahatlıkla kullanabilirsiniz

dd13

Crystalin sıkabilirsiniz. Bir gazlı bazı parmağınıza sarıp crystalin sıkarak fırçalayabilirsiniz. Bebeklerde kullanılan plastik, parmağa takılan diş fırçaları var onlardan kullanabilirsiniz ya da kedilere özel ucu kıllı fırçalar var onları kullanabilirsiniz. Diş macunu alacaksanız mutlaka kedilere özel olan diş macunlarından alın. Bu konuda suzionline ın çok bilgilendirici bir yazısı var, onu okuyabilirsiniz.

novomed dental finger, novomed pristine dental jel yine dedikleri gibi crystalin. ben petchef h.cevizi yağı ve yumuşak ufak bir çocuk diş fırçasıyla fırçalıyorum 4 5 günde bir.

stellabennett

parmağınızı ağzına sokmanıza izin veriyorsa Trixie diş temizleme mendilleri güzel kullanabilirsiniz ondan

umrant

Plaque off alabilir ve mamasının üzerine koyabilirsiniz. spirulina algi içeren ürünler de iyi olacaktır. Oraya yapısıp temizlemesine yardımcı oluyor. Benim kızımda da vardı. Bu yöntemi izliyoruz. Diş fırçası da var, en küçük olanlardan alabilirsiniz

umrant

Plaque off alabilir ve mamasının üzerine koyabilirsiniz. spirulina algi içeren ürünler de iyi olacaktır. Oraya yapısıp temizlemesine yardımcı oluyor. Benim kızımda da vardı. Bu yöntemi izliyoruz. Diş fırçası da var, en küçük olanlardan alabilirsiniz

Extra yumuşak vebekler için diş fırçası aldım ama macun konusunda hala kararsızım yorumlarinzj için teşekkürler arkadaşlar 🙏🏻😺

Tmurat

Yumuşak küçük diş fırçası kullanabilirsiniz benekler için olandan macun kullanmıyoruz