Bu Nedir Endişelenmeli Miyim?

Halilk0

Kedimi severken bugün karın bölgesinde resimdeki çıban sivilce gibi birşey olduğunu farkettim ancak ne olduğunu bilemedim endişelenmelimiyim? Bu bölgeye dokunduğumda yada hafif bastırdığımda acıyor gibi bi tepki vermiyor

2 CEVAP

ne olur ne olmaz veterinere götürün ileride ne olacağı belli olmaz

Aysenurbisgn

Aynı çıban benzeri şeyin aynısından birkaç yerde daha gördüyseniz yüksek ihtimalle kedinin memesini bulmuşsunuzdur 😊 Hem erkek hem dişi kedilerde karın bölgesinde nokta şeklinde, et benine benzer 8 tane meme ucu bulunur. Fotoğrafını çektiğiniz şey bana öyle gibi geldi, endişelenmeniz gerektiğini zannetmiyorum