Köpeğim Halsiz Lütfen Yardım Edin??

Dobby28

Pazar günü (19.04.2023) de köpeğim de hiç birşey yoktu pazartesi sabah uyandığım da köpeğim yorgun gibiydi keyfi yoktu halsizdi yemek yemek istemiyordu . Akşama doğru daha da halsizleşti hiç birşey yemedi ve o akşam ishal oldu kakasında evdeki terliğin bi parçasını ve bi tutam saç çıktı geç olduğu için veterinere götüremedik sabah götürdük 21.04.2023 de aynı olanları anlattık röntgen çekildi kan alındı içinde bi parça olmadığı dışkıyla attığı söylendi . Bi serum yapmışlar ve iğne yapmışlar o akşam aynı pazar günü gibi iyiydi şu içti yemek yedi neşeliydi . Sabah yine durgunlaştı akşama kadar bişey yemedi ve ishali kusması devam etti yine veterinere götürdük midesinde çok kalmış olabileceği söylendi tekrar bi serum ve iğne yaptılar eve getirdik bugün durumu yine aynı veterinere güvenemiyorum lütfen bana yardım edin . İshal var ishalin de kan yok . Halsiz yemek yemiyor . Midesinde bişey olmadığı için kusamıyor ama kusma refleksi var . Ne olmuş olabilir bugün yine götüreceğim aynı veterinere çünkü başka veteriner yok . Bu gibi bi durum yaşayan var mı ? Ne zamana iyileşir süreç nasıl işler ?

1 CEVAP

IIREMMM

çok geçmiş olsun çok üzüldüm yakınınızda başka veteriner yoksa bile bence ilinizde/ ilçenizde bulunan başka bir veterineri arayıp muhakkak danışın ya da gittiğiniz veterinere sürecin sürekli tekrarladığını ve iyileşme sürecinin ne kadar zaman alacağını muhakkak sorun, umarım kısa sürede iyileşir köpeğiniz