Küçük Irk Köpek Bakımı Mı Daha Zor ?Kedi Bakımı Mı ?

Heathcliff

Anket

Küçük ırk köpek bakımı daha zor çünkü...
(10 oy)
Kedi bakımı daha zor çünkü...
(3 oy)
Toplam (13 oy)

Şuan kedim ve kuşum var hayatımdan memnunum ama köpeklere de çok büyük ilgim var kedi beslediğimden ve beslemiş olduğumdan zorluklarını biliyorum acaba Maltese,Havanese,Toy-Poodle,Corgi gibi ırkların bakımı kediyle kıyaslandığında ne kadar az veya ne kadar fazla zordur merak ediyorum. Bilgili tecrübeli arkadaşlar ayrıntılı cevaplarsa sevinirim

22 CEVAP

Heathcliff

@turkuaz66 Kedime öyle bakmadığıma emin olabilirsiniz her gün tüylerini vücudunu kontrol ederim sağlıklı mı diye kedi oltasıyla oynatarım top oynarız birlikte uyuruz.Kedimin beden dili tamamen mutlu olduğu yönünde.Beslenme,tuvalet ve egzersiz yönünden çok zamanı olmayan veya tembel insanlar için en iyi evcil bence.Köpeğe her gün bunlar için zaman ayırmanız gerek o yüzden herkese göre değil.

Heathcliff

@ursaminor Hayatımda baktığım en zor hayvan tavşandı ama şimdiye kadar en sevdiğim hayvanlarımın da başındadır ilginç bir şekilde.Ev hayvanı olarak kesinlikle tavsiye etmem tuvaletini 1-2 gün aynı yere yapsa sonra farklı yerlere yapmayacağının garantisi yok geceleri kafese koysan kemirmekten uyutmaz.Poşet,Çöp,kağıt,duvar,tahta,kablo ne bulursa kemirir,yer.En ufak ani seste nereye kaçacağını şaşırır.

anfrenee

Neyler vahşi :d

anfrenee

Kral. Kopek ailesinin videosumu?

Heathcliff

@anfreene Yok Cesar Millan ın Köpeklere Fısıldayan Adam programından 2 bölüm 2 sinde de köpeğin diğer hayvanlarla sosyalleşmesi konu alınıyor.

umutkisa

Kedi ile köpek bakımı hiçbir zaman bir değildir dostum. Karakter olarak kıyaslanamayacakları gibi temizlik olarak da kıyaslanamazlar.

zeynepgurgen

Eğer kendinize güveniyorsanız en güzel aşk zor olandır. :)