Kedi Maması Seçimi

Minik0

Merhaba şuan proplan somonlu kedi maması kullanıyorum fakat bu mamaların fiyat artışından sonra mecburen daha uygun bir mamaya geçmeyi düşünüyorum çünkü bu mama fiyat artışları durmuyor.

200tlye yakın olabildiğince güzel bir mama öneriniz var mı?

Önceden prochoice kullanıyorduk,bu mamayı önerir misiniz?

4 CEVAP

salihaondag8

Ben kısır yetişkin erkek kedime felicia denemiştim bir ara kullanıyordum severek yemişti herhangi sağlık sorunu oluşmadı iştahlı yiyordu denemek isterseniz deneyin inşallah kediniz severek yer ve bir sıkıntı yaşamazsınız prochoice markayla fiyatları yakın galiba orta segment mamalar saten fiyatlari yakın içeriği güzel kaliteli bir mama bebce egerki bütçeniz yoksa deneyip görebilirsiniz ilk felicia kullanırsınız egerki kedinizde olumsuz olursa prochoicedem daha onge memnun kaldiysaniz ona fecis yapıp daha sonra yine feliciayi dönüşümlü deneyebilirsiniz daha sonra yine bütçeniz olduğunda proplana gidersiniz yani dönüşümlü kullanmak iyi olur hem sıkılmaz kediniz hemde hep aynı markayı kullanmamış olursunuz tabiki sık mama değiştirmekte iyi değil ama arada iyi olur maddi manevi kediniz ve sizin için gerçekten mamalar hep zam geliyor herkes istiyor hep iyiyle besliyelim ama şartlar elverdigince bir iyi bir kotu dönüşümlü kullanıyorum bende kedime yapacak birşey yok ama tabiki bütçeniz elverdiğince kedinize hep iyi markalar kullanım sağlığı için ama butce yoksa birşey diyemem tabi 🤗 inşallah çözüm olmuştur

Bozita

Snow cat

stellabennett

belki Natural Trainer ve Golosi olabilir