Kısır Kedi İshal?

dadasf

kedim kısırlaştırma ameliyatı oldu ve sonrasında 2 hafta kadar bir süre antibiyotik kullandık. antibiyotik sonrası ishal gibi fazlasıyla yumuşak bir dışkı yapmaya başladı. veteriner önerisiyle 15 gün probiyotik kullandık. probiyotiği kesince düzeldi. ama 1 hafta sınrasında yani bu sıra tekrar yumuşamaya başladı ishal gibi. bunun için veterinere gitmeden önce deneyebileceğim bir yöntem var mı? (dipnot: 4 gün önce karma aşısının ikinci dozunu oldu)

1 CEVAP

mehtapkaplan

Kısırlaştırdıktan sonra bi müddet yaş mama vermeyin tuvaleti cıvık hale getiriyor. Kısır kedi mamasına kademeli geçmeniz lazım kademesiz geçtiyseniz ishal yapıyor. Kısır mamaya geçmediyseniz o da olabilir.