Evde Çiş Surunu

Caveliar

Merhaba, benim oğlum9 aylık Caveliar King Charles, oğlum bacağını kaldırarak işemeye başladığından beri evin belli bölgelerini işaretliyor, hatta dün yerde otururken arjama geçip benim üzerime de çişini yaptı hemde gayet normal bir şeymiş gibi

2 CEVAP

turkuaz66

köpeğiniz umarım sahibim bana kızmaya başlamadan şu işediğim yerleri bi dişi köpek koklarda bende çifleşirim diyordur.

yani anlıcağınız yaptığı hareket hormonal çifleşme hareketi koku bırakıyor. o yüzden kızgınlığı geldiğinde ya çifleştirin yada kısırlaştırın yoksa bi işemediği ağzınız kalır :D

Caveliar

Teşekkür ederim sanırım kısırlaştıracağım.