Çok Acil Nolur Yardım Edin

ebusvenus

Veterinerimizd ulaşamadım sabaha kadar enfeksiyon kapar diye korkuyorum dermatiti vardı kabuk bağlamıştı ve kopmuş ya da koparmış bi şey sürmeli miyim daha kötü olmasından korkuyorum lütfen yardım edin

4 CEVAP

Baticon gibi steril edebileceğin birşey sür ve gazlı bez ile kapat yarın vete gidene kadar açık yara kalmasin

ebusvenus

Batikon yok gazlı bez de yok bağlasam bile açacak kıyafet giydirebilirim ama batikona muadil ne sürebilirim neo caf var mavi bi sprey o açık yaraya uygulanabilir mi acaba

cat_expert

batikon yoksa bir şey sürmeyin, gazlı bez şart değil bandajda olur evde yada aracınızda ilk yardım seti varsa içinde bandaj vardır onu yara kısmına koyun ve kıyafet giydirin amaç yarayı kurcalamaması sabaha kadar idare eder bu şekilde, geçmiş olsun.

ebusvenus

Çok teşekkür ederim 🌸🙏🏼🙏🏼🙏🏼