Kedimin Patisinde Daha Önce Görmediğim Sert Beyaz Bir Cisim Var Nedir?

BLila

Önce kum yapışmış zannettim ama patisine çok yapışık durumda çok endişelendim bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim

2 CEVAP

KimJeongguk

Bizimkindede var bundan. Veterinerimiz kumdan dolayı oluyor demişti. Ölü deri gibi bir şey orası arada kopartıyordum ama geri oluyordu geçmiyor asla. Arada bir kedinizin patilerine hindistan cevizi yağı sürüp nemlendirebilirsiniz muhtemelen pati kuruluğundan oluyor diye tahmin ediyorum.

bentonit kumdan dolayı oluşan nasırlaşma. kediler için özel pati balmı kullanın ve bentonit kum kullanmayın. düşünün o patiyi yalıyor ve bentonitin bütün kum zerrecikleri midesine iniyor.