Kedimin Gıda Alerjisi Var Hangi Mama

Byuksell

Kedimin gıda alerjisi ve gis hassasiyeti var. Alerjik olduğu zaman cilt lezyonu da oluyor. Adcanced gastroenteric mamasını kullanıyoruz şuan ama tadını sevmiyor. Biraz yemek seçiyor malesef. Bu durumda önerdiğiniz kedinizin sevdigi kuru mama var mı?

4 CEVAP

pinaryaprak

brit care senstive serisini incelemenizi öneririm. alerjileri yok ancak hassas kediler kabızlık problemine çok iyi geldi. içeriği oldukça kaliteli ve severek yiyorlar

mervedoganay

Neye alerjisi var bilmiyorum ama benim oğlumun da alerjik belirtileri vardı. Alerjenik mamaları asla sevmedi ve daha sonra araştırarak Exclusion mamayı buldum. Veterinerimize sordum. İçeriğini temiz dedi o da. Mısır, buğday, soya, tavuk yağı içermiyor. Bunlar da en çok alerjenik reaksiyona sebep olan şeylermiş. Ve aynı zamanda GDO'suz. Oğlum şu an memnun. Hem toparladı. Hem de kaşıntısı yok. Sivilce gibi minik şeyler de çıkmıyor artık. https://www.i n s t a g r a m.com/p/CLcwuwLFeY9/

LilaMiaLuna

Bende brit care öneririm ancak ishal problemleri çıkabiliyor

Ozlemcakil

Evet biz de vet serisi brit care hipo kullaniyiruz kendine geldi findigim ayrica kabizlik sorunumiz oldugu icin super geldi herkes ishal yapiyor diyor eger bagirsaklari hassassa cok yavas gecis yapilmali ben yumusasin ddiye 2 gunde gecis yaptim memnunuz