İki Erkek Kedi Çiftleşebilir Mi?(Kısır Değiller)

Mervegz

Merhaba, garip bir soru ama biri 7 diğer 5 aylık iki erkek kedim var. Büyük olan kedim bazen küçük olan kedimin ensesinden yakalıyor ve pipisini çıkarıyor hırlamaya başlıyor diğeri de bu durumdan hoşlanmadığı için çığlığı basıp kaçıyor. Sorum şu iki erkek kedi çiftleşebilir mi? Bir zararı olur mu? Veterinere mi götürmem gerekiyor?

3 CEVAP

HaydutveNazli

Sonrasında sürekli devam eder alışkanlık olur kısırlaştırsanız bile, gördüğünüz anda ayırın en kısa zamanda da kısırlaştırmaya bakın

Mervegz

Ayırıyorum ama işe gittiğimde tek kalıyorlar ondan korkuyorum.

KimJeongguk

Yavruyu çok fazla rahatsız edecek bu şekilde en yakın zamanda kısırlaştırın yoksa aralarında büyük kavga çıkarabilirler sürekli rahatsız ettiği için.