Yeni Gelen Yavru Kedim Mama Yemiyor

Alsancak

Arkadaşlar merhabalar, bugün 2 aylık minik dostum eve geldi. Odama götürdüm, ilk başta yabancı gelmiş olmalı ki kendini yatağın altına sakladı sonra etrafı keşfetti bize ısındı oyun oynattık hatta kucağımızda uyudu yerine yatmadı. Ama kendisi geldiğinden biri mama yemiyor. Kardeşim bir tane vermiş yemiş ama onun da dışında hiç, koklamakla yetiniyor. Sabah 9'a geldi evimize ve o saatten beri ne mama yedi ne de tuvalete çıktı. Su içiyor onun dışında oyun oynayıp uyuyor. Acaba yabancı mı hissetti yoksa mamayı mı beğenmedi?

3 CEVAP

Alsancak

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler, kedi mamasını farklı bulduğu için yeniyormuş. Çok sık soru sormaya gelirsek bunun için hepinizden çok özür diliyorum ama sandığım kadarıyla petlebide ufak bir sunucu sorunu olmuş ki soru sorduğumda siteye yükleyemiyordum hatta siparişi listeme bile giremiyordum. Bunun için hepinizden tekrar özür diliyorum.

salihaondag8

Yani bugün ilk günü olduğu için evi ve sizi bilmedigi için yabancilik çekiyor ve stres olmuş olabilir ilk gün böyle olması normal ama ikinci gün ve başka günler yemiyorsa mamayı degistirin o aromadaki mamayı sevmemiş olabilir yada başka yemeklere aliskindir mamaya alıştırmaya çalışın kuru yas karışık verin yaşın miktarını azaltın bu şekilde alışır beğendiği sevdiği mamayı zamanla bulursunuz egerki sorun mamaylaysa çözülür değilse saten stres ve farklı ortam size alışınca yarın yer yemezse bir veterinere durumu anlatıp gösterim götürürün hastalik yada başka sorunu olabilir çok geçmiş olsun inşallah çözüm bulursunuz 🤗

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler

salihaondag8

Ya hastalık gibi hit sorunu vardır bunu ancak veterinere gitmeniz ve cozmeniz lazım egerki sorun bu degilse kuru mamaya alışkın değilse dedigim yöntemi uygulayin oda olmazsa sevdiği mamaları bulmaya çalışın illaki birini yer egerki sorun buds değilse eve ve size alışması için zaman tanıyın ama egerki yarında yemezse hemen gidin birde eski maması neydi bunu öğrenin nerden sahiplendiysemoz belki onu istiyordur yada yeni ev olunca egerki eski sahibi varsa ona alışkın olfugu için üzülüp stres oluyordur evini özler onfsn yemez yani bunlat olabilir aklıma gelenler inşallah faydam olur bizede durumu söylerseniz sevinirim teşekkürler