Parazit Aşılarından Sonra Halsizlik Sürekli Uyku Hali Sizin Canlarınızda Da Oluyo Mu?

Kediiaskk

Parazit aşılarından sonra halsizlik sürekli uyku hali sizin canlarınızda da oluyo mu kedimiz 2 gündür bu durumda ve ilk parazit aşısı. Endişelenmeli miyiz?

8 CEVAP

Her asida oluyor tabi birde markaya gore degisebilir dogal urun uygulasaniz daha iyi aslinda ama herkesin kendi bilecegi is sonucta.

Veterinerinizi arayin sorun normalde soylerler asilama olunca su etki gorulur vs diye niye soylememis ki sizinki

Yani demesi lazim uyku hali olur ishal olabilir agzindan kopuk gelebilir bunlarin soylenmesi lazim kullanilan ilacin yan etkisini o bilir

Kediiaskk

Söylemediler bizde bu yüzden güvenip tekrar götürmedik bugün başka veterinere götürdük kan testi yapıldı normal görünüyo denildi ateş düşürücü vuruldu. İştahı kesildiği için kuru mamasını yememeye başladı bugün yaş mama aldık iştahtan kesilen kedim bugün seve seve yaş mama yedi

Yani atesi mi varmis neden olmus ki?

Kediiaskk

İlk parazit aşısını oldu sanırım bünyesine ağır gelmiş olabilir bide ilk götürdüğümüz veteriner hem parazit aşısı vurdu hemde parazit tableti verdi ikisi birden yüklenmesi doğru değil denildi..herkesin uygulaması farklı tabi

Genelde dis parazit damla ic parazit asi formundadir.atesinin olmasi tuhaf geldi iyi bir veterinere devam edin bundan sonra

Kediiaskk

Bizden aşı vurulduktan 2 saat sonra aynı gün tableti kırıp yarısını yutturmamız söylendi ikisi birden aynı gün yüklenince böyle bi sonuç doğmuş olabilir mi acaba