3-4 Haftalık Kedim Kusuyor

KursatSari

Royalist mama kullanıyorum,Tavuklu büyük kedim doğurduğu yavrularından sarı olandı kusan, ilk başta birşey yiyor sandım kumun üzerine oturmuş mamalarını oraya götürüyorlar bi baktım ağzı köpüklü olduğu yerde sarı yeşil bir şey vardı mama yedikten sonra olduğu için mamadan dolayı düşünüyorum yarın yeni mama alacağım

5 CEVAP

cat_expert

İlk defa duydum royalist diye bir mama.

KursatSari

Nd'den gecmistim mecburi olarak mamalari bittigi icin kargo vb açlık çekmesin diye 90 tl'di sanırım

cat_expert

nd'den sonra baya kötü bir geçiş olmuş royal canin daha uygun olurdu.

Ayrıca geçişi en az 1 haftada yapmak uygun olur bir anda geçiş yaptıysanız mide alt üst olur.

nd gibi proteini yüksek bir mamadan hangi mamaya geçtiniz anlamadım ama ben bu mama bitti kargo gelmedi bahanelerini kabul edemiyorum kusura bakmayın. 3 kedim var mamaları 4.5 kg yani 3 paket kalınca sipariş veriyorum petlebiden. zaten yavruluk dönemi beslenme değişimi en sorunlu kedi dönemidir bir de alıştırmadan ve marla değişikliği yaparak geçtiyseniz tabii ki kusar ishal olur hastalanır vs.