Benim Köpeğin Arka Tırnağı Ete Batmış İlaç Olarak Ne Önerirsiniz?

Enci

Köpeği min arka ayak tırnağı etine batmış ve iltihaplı. İltihabı sürekli akıyor ve yavrum yalıyor ne yapabilirim yardım edin

3 CEVAP

esra

geçmşl olsun, yarın sabah vakit kaybetmeden veterinere gidin buradan malesef yardımcı olmamız mümkün değil.

Uhrit

veterinere gidene kadar terramycin ile idare edin ve muhakkak çorap vb bir şey geçirin ki yalayamasın.

Hayvist

Muhtemelen bir antibiyotık tedavısı baslanacaktır. Gideceğiniz tarıhe kadar baticon ıle temızleyın bölgeyi