Annem Kedime Ekmek Vermiş

Busra_12

Ben okuldayken annem yaş mamayı sıcak suyla karıştırıp içine ekmek doğramış ve yavru kedime vermiş çok güzel yediğini söyledi ama ekmek vermek doğru bir şey mi ?

3 CEVAP

Hayır sürekli olmadığı sürece bir sakıncası olmaz.Endişelenmenize gerdk yok yani.Hatta benim kedim ekmek içine bayılır ama çok istediği zaman minnacık veriyorum sık verilmeside yanlış tabiki

akitalove

Degil vermeyin bidaha zaten yaş mama besleyici kedinizi iyice gözlemleyin kabız olmaz insallah

Busra_12

teşekkürler