Kedim Seçici Bir Mama İsteyen Yiyip Sonra Sıkılıyor

Suraemir

Geçen sormuştum iştahı için kızgınlıktan mı diye değil yani mutfakta yyediklerime göz dikiyor ekmek pide yiyor mamaya gelince öyle azar azar yiyor sürekli mama değiştiremem ki diğer erkek kedim gayet normal sanabelle yavru kullanıyorum balıklı mı alsam bu defa da dedim ilkten çok iştahlı yedi dedim çok sevdiler mamayı sonra dişi kedim burun kıvırmaya başladı bende kızgınlıktan diye düşündüm ama değil bugün pide yedi resmen

6 CEVAP

Suraemir

İlk paketi açtığımda güzel yemişti elimde bonscibo tavuklu tester mama vardır onu bile bayılarak yediler görmeniz lazım sanki kullandıkları mama iyi değil gibi erkek kedim o kadar değil ama dişi kedim çok mız mız

Suraemir

Ciğer yemezler, yoğurt yemezler, kefir zaten yok, başlanmış tavuk bile yemediler geçen verdim, balık veriyorum başta çok güzel yiyordular şimdi ona da pek iştahlı değiller, kuzu eti sade haşlanmış verdim suyuyla onu da yemediler sokak kedilerine gitti yani böyle kedi hiç görmedim ben ne yedireceğimi sapıttım

Cennet29

Eğer zayıf değilse yani cok kilo kaybetmiyosa bırakın yemesin üstüne hiç düşmeyin. Bi dönem kedim beni kanser etmişti kuru mamayı yemiyor ne pişirsem yemiyor o yemedikce ben eve türlü et çeşitleri sokuyorum. Veteriner dedi hiç bişey verme kuru mama dışında bende öyle yaptım biraz zamanla tamamen kuru mamaya yöneldi. Bir dönemde yine böyle yaptı umursamadım aşırı kilo kaybetti ozaman mamayı değiştim öyle toparladık

Tmurat

Bizimkide çok seçiyordu en son Royal Canin beğendi ama biraz pahalı

Suraemir

Normalde pro performans alıyordum gayet yiyorlardı hatta göbeği vardı kızgınlık geçirince biraz zayıfladı tabi veteriner 8 aylık sonrası kısırlaştırma yapalım dedi bir kesimi barınakta yaptırdım bunuda orada yaptıracağım, sanabelle yavru aldım ilk mamaları deli gibi yiyorlar sonra o iştah kesiliyor kızımın elinde bir kraker bisküvi ekmek birşey görseler saldırıyorlar genelde vermiyorum ama bunu yapıyorlar yani hiç mama yememişler gibi tavukta verdim geçen hafta suyuyla beraber yememişler dün ciğer koydum yemediler

Suraemir

Yani tuhaf hayvanlar krakere müthiş bakıyorlar ciğere hayır diyorlar