Yavru Kedim Tuvaletini Yapmıyor

Alsancak

Merhabalar, dün 2 aylık bir british yavru kedi sahiplendim. Kendisiyle ilk dakikalardan beri oyun oynuyoruz, birbirimize alıştık yanımızda uyuyor. Mama seçiciliği yüzünden akşama kadar mama yemedi, sonra kendi mamasından alınca yemeğe başladı. Ama ne dün ne de bu sabah tuvalete girmedi. Buna rağmen çokça su içiyor. Kum kabına koyduğumda kimi zaman kum yiyip çıkıyor, kimi zamansa hiç içinde dahi durmuyor. Acaba halâ ortama alışmaya mı çalışıyor yoksa çekindiği başla bişey mi var?

1 CEVAP

Alsancak

Arkadaşlar, minik dostum benim buraya yazmamı bekliyormuş. Buraya yazdım ve kendisi Kuma girdi hem çişini hem kakasını yaptı, hayatımda sevinçle karşıladığım ilk tuvalet