Ugodog Gibi Izgaralı Köpek Tuvaleti Arıyorum

turkuaz66

arkadaşlar bunun daha ucuzunu bulabilceğim bi yer var mı acaba

https://urun.************.com/evcil-hayvan/ugodog-seyyar-ev-kopek-tuvaleti-326250071

2 CEVAP

ursaminor

Hmm bu tür malzemeleri biz hep geek veya wish üzerinden alıyoruz. Bugüne kadar hiç sorun yaşamadık. Sadece 20-25 gün sürüyor gelmesi. Ama mesela bu türden bir ürünü 30tl gibi bir rakama bulabilirsiniz açıkçası wish/geek üzerinden (çeşitli indirimleri iyi kullanarak daha bile uyguna bulunabilir).
Ben mesela sadece 4TLye birçok kedi malzemesi aldığımı bilirim. :)

turkuaz66

aliye falan bakmaya başliyim ben ozaman. teşekkürler