Sokak Kedilerini Hangi Mama İle Besliyorsunuz?

ozlemakcura

Şu anda la mito ile besleme yapıyorum fakat öğrenciyim her zaman maddi durumum yeterli olamıyor ve birçok kedi olduğu için çok fazla mama gerekiyor. La mito şu anda 15kg 513,75 tl fiyatı var. Daha uygun fiyata hangi mamayı önerebilirsiniz, siz ne kullanıyorsunuz?

15 CEVAP

salihaondag8

Cool Cat yetişkin ve yavru olarak tavuklu ve gurme çeşidini kullandım kısır kedilerse içinde var ve hepsini kullandım sokak canlarına severek yediler herhangi sağlık sorunu olmadı fiyatı 400 420 arasında değişiyor ********da oluyor bakıp alabilirsiniz hiç pişman olmazsınız içeriği fiyatına göre iyi kaliteli guzel içerikli uygun fiyatli tabiki bütçeniz olursa daha iyilerini kullanın ama işte eldem gelmiyorsa yapacak birşey yok birsureligine deneyip kullanım inşallah sorun yasamazsiniz kesinlikle deneyin birde enjoy aldım geçen onuda sevedek yediler o biraz daha pahalı ama indirimde uyguna geliyor onuda severek yediler herhangi sağlık sorunu olmadı deneyebilirsiniz Uygun fiyat kaliteli güzel içerikli bir mama kesinlikle deneyin tabiki herzaman insan istiyor iyi mama kullanmak ama Bütceniz yoksa deneyim bir sure sıkıntı olmaz🤗

lg23

Malesef daha uygun fiyata bulmak zor. Çok fazla cana bakıyorsanız mito güzel bir seçenek. Havalar ısındığı için porsiyonları azaltabilirsiniz.

Tmurat

Merhaba bizde mito kullanıyoruz

salihaondag8

Dediğim markalar genelde cool Cat marka T R E N D YO L D A var ama diğer enjoy markayı heryerde bulabilirsiniz ama en uygun cool Cat enjoy biraz pahali size kalmış

salihaondag8

Cool cat indirimde yakalarsaniz devamlı bakarsanız 400 liradan 380 bile düşüyor yani baya uygun bir mama ama normalde cool Cat 400 420 lira arası oluyor

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Ben Refle𝕩 kullaniyorum. Sokaktaki kediler için.

Melisao

Faze basmisim galiba.

Melisao

Faze basmisim galiba.

Ahraz

Mamalar çok pahalı. Bütçeme hangisi daha uygunsa onu aliyorum