Balıklı, Kaliteli Yavru Kedi Maması Önerisi

azrakoru

orijen acana gibi kaliteli mamalar kullanıyordum yavru kedime fakat tavuğa alerjisi varmış. bu yüzden balıklı ve kaliteli yavru kedi maması önerir misiniz

5 CEVAP

LilaMiaLuna

Orijen six fish
acana pasifica

LilaMiaLuna

Orijen ve acana mamaları tüm yaşam evrelerine uygun

azrakoru

orijen six fish ve açana pasifica yavru kedilere olur mu

KimJeongguk

N&D ocean kitten kullanabilirsiniz.

Ozlemcakil

Pasifika uzerinde de all life yaziyor ben kizlarima bebekken fisrt feastten biktiklarinda vermistim ama 12 ayliktan sonra biraktim bir tanesi yuksek protein ve tavuk alerjisi oldu12 aya kadar guvenle kullandim belki rotasyon yapmadigim icindir bilemedim