Yaralı Köpek Acil Okuyun Akıl Verin Lütfen Yaşar Mı

Besteyzc

Dışarda yavru köpek yaralanmış öylece yatıyordu yerde ağlıyordu resmen can çekişiyordu belli bir süre sonra sesi felan da kesildi çok az az nefes alıyordu aramadıgim yer kalmadı en son ben veterinere götürdüm muayene etti kırık yok dedi kafasının oralarda kan vardı büyük ihtimalle büyük köpek saldırmıştir dedi kafasını isirmis olabilir dedi beyni su toplamış kafatası kırılmış dedi ben buna müdahale edemem ameliyat edemem dedi ağrı kesici iğne ve iç kanama iğnesi yaptı kulaklarıni dezenfekte etti belediyeyi arayın onlar sevk edebilir dedi başka bir şehre bugün pazar olduğu için açık değil köpeği Bizim Apartmanın bahçesine koydum koliyle kontrol etmeye gittim havlayip ağlayıp duruyor kafasını kaldıramıyor yaş mama vermeyi denedim tepki vermiyor çok içim gidiyor ya elimden başka bişey de gelmiyor umarım sabaha kadar bişey olmaz sizce yaşar mı ne yapabilirim ki ben başka

5 CEVAP

IIREMMM

yaa çok üzüldümm :( son durumu nedir acaba inşallah hayattadır kıyamam onaa

Besteyzc

barınagi aradım hayvan ambulansı ile geldi götürdü veteriner müdahalesini yapmış 2 gün sonra malesef melek olmuş 😥

Besteyzc

barınagi aradım hayvan ambulansı ile geldi götürdü veteriner müdahalesini yapmış 2 gün sonra malesef melek olmuş 😥

EzgiSevnc

Ne yazık ki her veterinere de güven olmuyor artık belki müdehale etse veya ameliyat etse melek olmayacak bu canlar😞 ne kadar yazık zaten hayatları yeterince zor biz insanlar daha da zorlaştırıyoruz 😢

Besteyzc

Ne yazık ki işlerine gelmiyor bazılarının uğraşmak istemiyorlar ve bende küçük bir şehirde yaşıyorum Hopa'da yaşıyorum buradaki veterinerlere de pek güvenmiyorum benim ilk başta götürdüğüm veteriner ameliyat edemem dedi neden etmediğini anlayamadim her veteriner ameliyat yapamıyor mu ve de barinaktakiler ne kadar ilgilendi götürdükleri veteriner ne kadar ilgilendi bilemiyorum keşke benim elimden bişey gelseydi yapardim ama maalesef ki bu yaptığımdan başka bişey gelmezdi elimden keşke yaşasaydı ama acı çekmesindense melek olması daha iyi olmuştur:(