Kedimle Oynayabileceğim Oyunlar Veya Oyuncaklar

Mia2017

Kedim 4 aylık çok enerjisi var oyun oynamak istiyo bende onunla bütün gün oyun oynuyorum ama hep ip yakalama top yakalama gibi oyunlar oynuyoruz acaba önerebileceğiniz oyun veya oyuncak tarzı bi şeyler varmı

7 CEVAP

zeynepgurgen

Kediler tuhaf canlılardır. Siz çeşit çeşit oyuncak alırsınız. Topundan faresine, oltasından ışıklısına vs. Aman en iyisi olsun, en kalitelisi olsun der bir ton para harcarsınız. Ama o gider bir kağıt parçasıyla, bir şişe kapağıyla saatlerce oynar. Aklınıza gelmeyecek her şeyi kendilerine oyuncak yapabilirler. O yüzden enerjisini atamıyorum diye üzülmeyin. 4 aylık bir yavru yorulmak nedir bilmez, bildirmez. :)

eltarcin

@Miniminimini,
Lazer konusunu iyice araştırın derim.

thecatlover

aynı sorun bende de var :(

Miniminimini

Lazerle oynatabilirsiniz, enerjisini atmasina yardimci olur.

Miniminimini

@eltarcin neden ?

dilex

Isigi yakalayamayinca stres oluyor ve piskolojilerine zarar werebilio diye biliyorum..

eltarcin

Neden? Çünkü bir türlü yakalayamadıkları için stres oluyorlar, moralleri düşüyor, kendine güvenleri azalıyor. Oyunun sonunda ödül vb. şeyler olmadığı için size de güvensizleşiyor. Kısaca psikolojisini olumsuz yönde etkiliyor diyebiliriz. @Miniminimini