Kedim Akşama Doğru Acı Acı Miyavlamaya Başladı

hyu

sabah hiçbir sorunu yoktu ancak akşam saatlerine doğru acı acı miyavlamaya başladı. üşümüştür ve karnı ağrıyordur diye kaloriferin yanına yatağını koyduk ısınınca bir süre sessizleşti ancak tekrar miyavlamaya başladı ve sürekli cinsel organini yalıyor. ne yapacağımızı bilmiyoruz yarın veterinere götüreceğiz ama şimdilik ne yapabiliriz ve sıkıntısı ne olabilir

1 CEVAP

Ozlemcakil

Kizinliga girmis olabilir disiler oyle yapiyor 6 aydan buyukse bi ihtimal yerde yuvarlanabilirde :) ama tabi poposunda ve idrar yollarinda sorun da olabilir vetin bakmasi lazim