Kedim 1 Tane Dogurdu Veterinere Gittiğimizde Röntgen Çekildi 2 Yavru Var Denildi

Beyzaylmz35

Siz rontgende anlayıp bana yardımcı olurmusunuz sizce kaç tane yavru var

1 CEVAP

röntgenden anlamam ama bize de 4 yavru demişlerdi 6 doğurdu :) olabiliyor böyle şeyler. Şayet içerde yavru varsa elbet doğuracaktır merak etmeyin. Hepsi aynı anda gelmiyor, genelde yarım saatte bir falan çıkarıyor ama kediden kediye farklı da olabilir bilmiyorum. -tek doğum gördüm-