Mama Değişimi

AKOBUR

Arkadaşlar kısır Lavital kedi maması nasıl

4 CEVAP

IIREMMM

La Vital reflex gibi alt segment bir mama olarak geçiyor ve ev kedilerine önerilmiyor pek onun yerine çok pahalı bir mama alamayacaksanız bile en azından proplan kısır mama kullanın bence

dilanbulent

Eğer bütçeniz az ise Bonacibo alın. Orta segment diye önerilen La vital, Felicia, Prochoice gibi mamalardan daha iyi. Felicia ile içerikleri neredeyse aynı olmasına rağmen Felicia 2 katı daha pahalıya satıyor.

Ama eğer paranız yetiyorsa Proplan, Royal Canin, Hills gibi kaliteli, uzun yıllardır bu sektörde olan mamaları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bütçeniz az ise Bonacibo kesinlikle öneririm.

salihaondag8

Bonacibo marka gerçektende kaliteli güzel içerikli ve uygun fiyatlı eğer bütçeniz yoksa orta segment bir mama kısır yetişkin erkek kedime tavuklusunu daha önce kullandım severek yediler herhnagi sağlık sorunu olmadı tabiki bütçeniz varsa herzaman daha yüksek güzel içerikli mamalar almak daha iyi olacaktır kedilerinizin uzun yaşam ve sağlıklı yaşamaları adına inşallah bu markayi deneyim derim kediniz severse ilerlersiniz inşallah bir sıkıntı çıkmaz 🤗

Ahraz

Numunelik mamalardan hangisini sevecegini ogrenebilirsiniz kedinızın mama tercihini