Goody Kuru Kedi Maması Yavru

Mia2017

Goody kuru kedi maması yavru bu mama hakkında ne düşünüyorsunuz ben mamaları açık olarak alıyordum ama artık böyle paket halinde almak istiyorum bu mama iyi midir veya önerdiğiniz bir mama varmı fiyatını da yazarsanız sevinirim

18 CEVAP

SelinTuksal

Royal canin sağlıklı ha? Neye dayanarak söylüyorsunuz, veterinerinize mi?altında uçurum olan tahta köprüde çürük olan tahtaya basmakla veterinerinize güvenmeniz aynı gibi bişey.

zeynepgurgen

Açık önermeniz de pek hoş değil açıkçası :/

eltarcin

Bende cipse bayılıyorum. Her öğün yesem... Vay halime. RC'de öyle bir bela işte.

akitalove

Goody mi goody berbat bir mama sokak hayvanlarina bile verilmemeso gereken bir gereksiz

eltarcin

Dünya'da ki en kötü kedi mamalarının başında gelir. Bu mamayı kedinize verirseniz zehir yedirmiş gibi olursunuz.

Iyi seyler dusunuyorum dersem yalan olur.dusuk fiyattan yuksek fiyata derseniz bonacibo,prochoice,golosi,matisse,brit care,nd,acana,orijen bence golosi fena degil matisse iyidir kullanabilirsiniz

Elifoo

Ben 3 aydir royal canin mother and babycat i kullaniyorum bizim bebe 5 aylik su an. Asiri seviyor. Bazi veterinerler acik satiyor onlarin fiyatlari uygun oluyor. Ayrica saglikli da bir marka. Bakabilirsiniz isterseniz :)

Zeusisthecat

Sokak hayvanlarına verecekseniz bile tavsiye etmem Proplan balıklı mama tercih ederim

eltarcin

Pro Plan bir market mamasıdır. @ayberkerdogan_
@Zeusisthecat Siz tercih edebilirsiniz ama o iğrenç mamayı lütfen başkalarına önermeyin.

Mia2017

Peki önerdiğiniz bir kedi maması varmı

eltarcin

Bütçe aralığınızı söyleyebilir misiniz? (1 kg = X TL vb.)

Mia2017

Bende biraz araştırdıktan sonra vaz geçtim bonacibo kullanmayı düşünüyorum cevaplarınız için teşekkür ederim

JIJOCAN

GOODY MARKASINA GÜVENMİYORUM. ESKİDEN ALIRDIM AMA ARTIK KALİTEYİ ÇOK BOZDULAR. TÜM ÜRÜNLERİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMASAMDA TERCİH ETMEYECEĞİM BİR MARKA HALİNİ ALMIŞTIR

Asyakbdy

Kötü bir marka. Bir kere görüp sokaktaki kedilerime vermek için aldım, o an başka alternatifim yoktu malesef. Asla yemediler. Sonraki gün tekrar denedim yine yemediler, hemen başka mama aldım. Sokak kedilerine bile hesaplı diye alınmasını önermiyorum. O fiyatta çok daha iyi mamalar var

Goody gerçekten çok kötü bir mama. Almanızı önermem. Böyle kıyaslama gibi olacak ama aç sokak kedisinin önüne koydum. Yemedi. Ve mamanın için tozlar var böyle. Kedin için zararlıdır. Bonacibo alabilirsin. Türk malı hem de. Duyduğum kadarıyla da iyi bir mama. Büyüyünce yiyebileceği mamalar arasında micho da olabilir. Michoyu tüm kediler seviyor diyebilirim