Royal Canin Kitten Yerine?

lucithecat

3.5 aylık kedime sahiplendigimden beri royal canin kitten veriyorum ama burada okuduguma gore herkes rc kötü demiş nd de çok pahalı geldi rc ye göre. fiyatı royal canine yakın daha kaliteli bir mama ne alabilirim?

6 CEVAP

IIREMMM

Royal canin kitten 2 kg 360 tl olarak görmüştüm ve royal canin orta seviye bir mama olarak geçiyor proplan ise bir tık daha iyi üst-orta seviye çünkü onun da 3 kgı 506 tl ,N&D pahalı geldiyse proplanı deneyebilirsiniz , teyzem de yavru kedisi için proplan kullanıyor tüy sağlığı ve parlaklığı hemen fark etti sahiplendiği aile önceden bilinmeyen ,kalitesiz bir mama kullanmış ; tüyleri sert ve mattı çünkü

KravatliKedi

Royal canin i bı sure daha kullan 5 aylık gibi değiştir bende senin gibi bir hataya düşüp 3 aylıkken Royal kötü diye veteriner tavsiyesi ile başka mamaya geçmiştim kedim iki gün ishal oldu animda geri Royal e geçtim düzeldi. Bebeklik çağında ki kedi için kesinlikle Royal diyorum ama dediğiniz gibi 5 aydan sonra kendini toparlayinca acana ya geçtim acana nd hills olabilir

Cemalchief

3.5 aylık kedide mama değişimi sağlıklı degil, tecrubemle sabit. Gotunu temizlersiniz mamanızda sokak hayvanlarina gider :D bir 3,4 ay devam edin Rc e. Cokta koru bir mama degil

lucithecat

o zaman biraz daha büyüdükten sonra bakayım

Phoenix3

Kedim 2,5 yaşında. Bebekliğinden beri proplan kullanıyorum ve çok memnunum. Ne zaman başka bir mamaya geçsem anında tüyleri değişiyor özellikle royal mahvetmişti benimkinin tüylerini. Proplan önerebilirim.

KimJeongguk

Bebekliğinde Hill's kitten balıklı olanından kullandık çok memnun kaldık tabivsiye ederim.