8 Aylık Kedi Yetişkin Maması Yermi

arkadaşlar 8 aylık sarman kedim var interetten chedy kitten sipariş vermiştim chedy yetişkin geldi kullansam problem olurmu

5 CEVAP

IIREMMM

bence de yememeli bir de aldığınız markayı ilk defa duyuyorum bence içeriği temiz ve güvenilir bir mama tercih edin

salihaondag8

Ben sokakta baktığım kedilerin hepsine yavru iki tane yetiskim çoğunlukta olduğu için maddi durumlardan ötürü ayrı alamadığım için mecburen yetişkin maması kullanıyorum yavru kedilere şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım ama genelde önerilen 1 yaşına kadar gelişim çağında olduğu için yavru maması yemesi ama sizinki 1 yaşına yaklaşmış olduğu için birde yanlış aldığınız için egerki iade edemiyorsanız kullanın bir süre ama uzun süreli kullanmayın sıkıntı olabilir kısa süreli sorunolmaz bidakine yavru mamasi alın saten 1 yaşına gelince yetişkin mamasina geçersiniz inşallah egerki sorun olacağını düşünüyorsanız yinede bir veterinerinizi durumu anlatın inşallah çözüm bulacaktır dhaa iyi bilirler çünkü inşallah çözüm bulursunuz diyorum 🤗

salihaondag8

Yani genelde 1 yaşına kadar gelişim çağında oldukları için yavru maması onların ihtiyaçlarına ve gelisimleri tamamamlamalari için özel hazırlanıyor o yüzden herzaman her kedinin ihtiyacına göre mama tercih etmek daha mantıklı olacaktır

LilaMiaLuna

Yememesi gerekir gelişimi için

veteriner tavsiyesi olan bir marka içeriği baya temiz