Otomatik Mama Kabı Önerisi

06MARS

Otomatik mama kabı kullanan arkadaşlar hangi marka modeli önerirler yardımcı olursanız sevinirim
Ayrıca arkadaşlar 5.5 Aylık Erkek kedim 3.5 kilo fazla mı ?

4 CEVAP

Midnightoil

Bende uzun araştırmalar sonucu XIAOMI aldım şiddetle tavsiye ederim, resmen mama verme olayı hayatımızdan çıktı. Telefondaki uygulama arayüzünden tutun ürünün görünüşü ve kalitesi diğer markaların çok önünde. Üstelik kendi sitesinde şu anda 2000.-TL ben yine kendi sitesinden 2400'e almıştım 3 ay evvel.
Alın memnun kalacağınıza eminim.

06MARS

Çok teşekkür ederim

Midnightoil

h tt ps://www.m i.com/tr/product/xi aomi-smart-pet-fo od-feed er/

zeynandkekik

Merhaba, ben de çok araştırdım en sonunda Wero Tech otomatik akıllı mama kabı aldım. Kamerası da var ve çok net gösteriyor. 1 yıldır kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım. Ben aldığım zamanlar mama kabı kısmı plastikti, şimdi metal kap da yapmışlar. Öneririm.