Kedim Dayak Yemiş

nilayduru34

kedim çatıya kaçtı orda da başka kedi vardı ondan dayak yemiş evin dış kapısından hırlama sesi geliyodu o kedi kızıma bağırmış kızım da korkusundan kakasını yaptı binaya şimdi evde topallayarak yürüyor ağlıyorum sinirden ne yapmalıyım düzelir mi

9 CEVAP

nilayduru34

merhaba,kızım gayet iyi toparladı çok şükür, o kedi de dışarıdan çatıya girmişti, ben mama ve suyunu koyuyorum catıya cıkıp,komsumuz kapatmadı çatıyı,suanlık bir sey yapmadı

mervedoganay

Çok geçmiş olsun. Topallıyorsa darbe almış olabilir. Bir vet'e götürseniz belki röntgen çekilir. Bakılır bacağına, patisine. Kediniz çatıya nereden kaçtı? Aşırı da korkmuş kakasını yaptığına göre. Korkusu elbet zamanla azalır ama o kediyi tekrar görmese iyi olur. Siz de sakin olun zaten korkmuş sizi öyle gördükçe daha panik olacaktır.

nilayduru34

teşekkür ederim,veterinere götürecektim ama ailem bir gün bekleyelim düzelmezse götürürüz dediler, bugün daha iyi,patisine basabiliyor.Evin dış kapısını açık görünce yukarıya kaçmış,sonradan aşağı geldi ama o kedi kızıma hırlıyodu öyle buldum,çok korkmuştu, kedi hala yukarıda çıkmadı, komşumuz çatıyı komple kapatıcam orada kalsın diyor.

mervedoganay

Çok sevindim basabilmesine. Umarım patisinde büyük bir sorun yoktur. Benim oğlum da hep yukarı kaçıyor. İnşallah günden güne iyi olur. Kedinizi döven kedi mi yukarıda mı kaldı? Komşunuz onu mu yukarıda kalsın diyor? Tamam dövmüş sizin kedinizi ama yanlış anlamıyorsam yukarı kapatırlarsa kim besleyecek onu? Önümüz yaz yanar orada hayvan. Umarım ben yanlış anlamışımdır.

nilayduru34

kedimi döven kedi hala yukarıda kaldı,komşumuz kapatıcam çatıyı orada kalsın diyor,sogukta hayvan ölür yapmayın dedim o benim bileceğim iş dedi ne yapacağım bilmiyorum :(

mervedoganay

Sanki kedi onun kölesi gerçekten inanamıyorum insanların bu vicdansızlığına! Peki onun kedisi mi? Evinde mi bakıyordu? Yoksa apartmanda dolaşan bir kedi miydi? Böyle de ayrıntılı soruyorum size ama aklım takıldı, içim rahat etmedi.

mervedoganay

Kızınız nasıl oldu bu arada? Rahat basabiliyor mu? Zorlanıyor mu?

mervedoganay

Merhaba, çok sevindim ikisi için de :) Çok iyi yapıyorsunuz besleyerek. Kızınızı dövdü ama onun da canı var sonuçta. Güzel bir kalbiniz var.

nilayduru34

çok teşekkür ederim, o kediye her gün elimden geldiğince mamasını suyunu veriyorum,bu benim görevim, o da can vicdanım el vermez buna