Tuvalet Eğitimi

_ggunes

Merhaba. Köpegim 6 yaşında. Normalde dış tuvalet eğitimi verdik fakat iç eğitim de almasını istiyorum. Belli bir yaştan sonra zor olabilir ama denemek de fayda var. Yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

turkuaz66

eğer köpeğiniz tuvaleti geldiğinde eve yapmayıp sizi uyarıyorsa bence iç tuvalet eğitimine gerek yok.

neden derseniz bi zaman sonra köpek tuvaletini evin doğru bölgesine yaptığında bizler aman kakasınıda çişinide yaptı bugün dışarı cıkarmasamda olur düşüncesine kapılıyoruz. bu sefer köpek belki dışarı cıkmak istiyorken biz onu özgürlüğünden alı koymuş oluyoruz

Batmaaan

@turkuaz66 katılıyorum kesinlikle öyle oluyo. Yardımcı olmak için bi damla kullanmıştım ben ilk zamanlar. Kokuyu her aldığında yapıyodu ama faydasını görmüştüm