Kedim Kustu - Bakın Lütfen

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedime bugün dr nature's glukosamine verdim 1ml sonra ise 20ml-30ml kadar su verdim 5dk sonra kedim verdiğim suyu kustu, kustuğu suyun içinde ise yayılmış tüy gördüm, aradan 20 saniye geçti Sarı bir şey kustu ama kustuğu sarı şey şeffaf değildi.
Sizce kedim neden bu şekilde kustu
ve kedime glukozamin vermem gerekiyor cinsinden dolayı kedime 3-4 ay kadar kemik suyu ,kemik iliği gibi şeyler verebilir miyim?

2 CEVAP

IIREMMM

bence bir veterinerinize danışın kemik suyu vb. için daha net bir şey söyler glukozamin sanırım eklem ağrısı ve eklem korunması kaynaklı veriliyor kedilere ama kemik suyu benzer bir işlev sağlar mı bilemedim hiç

LilaMiaLuna

Teşekkürler