Kavga

Arkadaslar gercekten biktim dayanamiyorum evdeki buyuk kedimiz kucuk kedimizi isiriyor hemde normal bir sekilde degil tuylerini kopariyor yara yapiyor ne kadar kizsamda buyuk kedimizin davranis bozuklugu var sakinlestirici istemedi veteriner hic normal degil bence bu durum ne yapabiliriz var mi oneriniz?evde yumak yumak kucugun tuylerini buluyorum ne yapmaliyim?buyuk kedimiz saldirgandir 1mirlarsa 10kez agzini acar isirir kocaman dislerini gecirir ne oldugunu bile anlamadan birde isirinca birakmaz.buyuk kedimiz 1temmuz 2017 dogumlu kucuk olan 1kasim 2017 dogumlu ikiside disi.

1 CEVAP

Ozellikle son zamanlarda bu durum daha cekilmez bir hal aldi hergun boyle