Kedi Aşı Karnesine Tarih Yazma

Azirovka

Merhabalar. Kedimin iç dış parazitini veterinerden alıp evde yapıyorum. Tarihleri telefonuma not alıyorum. Bir yakınım telefon yerine aşı karnesine tarih yazabileceğimi söyledi. Böyle bir şey mümkün mü?

2 CEVAP

Cennet29

Eski karnesine yazıyorum ben. Çip takıldıktan sonra verilen karneye yazmıyorum.

bi post it yapıştırıp oraya not alıyorduk biz hekimle. ya da önden alırken siz baskısını yapın tarih belirtin şu tarih diye evde yapacağım diyorum bu şekilde halloluyor. rica ederseniz siz notunuzu alırsınız onlar da halleder direkt broadline yazısını mühürle basıyordu bizimki.